Kreditní věrnostní program

Každý zákazník získá za nákup zboží předem určený počet KREDITÚ zobrazený v detailu zboží. Tyto KREDITY je možné využít při následném nákupu .

 1. Virtuální peněžní prostředky ve virtuální peněžence se nazývají KREDITY. 1 KREDIT = 1 Kč . Počet kreditů tvoří 5% hodnoty z  ceny určitého produktu.
   
 2. Věrnostní program PENĚŽENKA je určen pouze pro registrované zákazníky.
   
 3. Internetová virtuální PENĚŽENKA je zákazníkovi zřízena automaticky ihned po registraci do obchodu..
   
 4. V rámci věrnostního programu PENĚŽENKA mohou registrovaní zákazníci obchodu získat zpět část zaplacené ceny za zboží formou připsání ve formě KREDITU do virtuální PENĚZENKY.
   
 5. Pokud zákazník využije virtuální peníze ve své PENĚŽENCE k nákupu zboží, sníží se kupní cena objednaného zboží o částku použitou k úhradě kupní ceny z virtuální PENĚŽENKY. 
   
 6. KREDIT se zákazníkovi do PENĚŽENKY připíše do 7 dnů od expedice zboží, pokud zákazník v ochranné lhůtě nevyužije možnosti dle občanského zákoníku odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.

        7. Kreditní program nelze  uplatnit v odděleních, ve kterých je to u produktu nebo v záhlaví oddělení uvedeno. Týká se především malosériových modelů v odděleních  Motorizované modely ČSD a ČD a v sekci Parní lokomotivy ČSD zde nelze  kreditní  systém použít i když  u produktu je uveden počet  kreditů nelze tuto možnost  využít k  vůli vysokým pořizovacím  cenám.

ZÁKAZNÍK


    Přihlásit nebo Registrovat

NOVINKY E-MAILEM

Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích? Napište zde svoji e-mailovou adresu. Zadáním již registrované adresy se odhlásíte.

RYCHLÝ KONTAKT

Telefon
objednávky, dotazy:

776 348 734 (10:00-16:00)

E-mail:
info@zeleznicni-modelarstvi.cz

Více kontaktů

Vykupujeme modely za hotové

Facebook

Náhradní díly pro TT a H0

Dárkový poukaz ideální dárek pro nerozhodnuté

Odkazy | Powered by: Webglobal

Novinky e-mailem

Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích?
Přihlašte svoji e-mailovou adresu.

Zavřít