Doprava a placení zboží ČR + EU

1. Doparava a placení zboží:


a) Dobírkou (Česká pošta) - peníze nám jsou předány při převzetí přepravci.

b) Převodem na účet - bankovní spojení Vám zašleme po přijetí objednávky peníze jsou poukázány na bankovní účet prodávajícího, v okamžiku potvrzení platby zboží následně zasíláme na uvednou adresu.

c) Hotově (osobní odebrání)- při převzetí v naší kamenné prodejně v Letovicích adresa provozovny: Pražská 76, 679 61 Letovice ČR.

d) Zasílání do zahraničí - převodem nebo dobírkou pokud je zákazník ze země kde je platidlem Euro dobírku zaplatíte v Eurech.

K ceně zboží je připočítáno poštovné dle platných tarifů České pošty, a dalších přepravních společností od 1.1. 2016 došlo ke zdražení těchto služeb bohužel jsme museli zdražit poštovné i u nás.

Sazba poštovného do váhy 2 kg: Dobírka ČR / Převodem  

153 Kč dobírka balík do ruky, převodem balík do ruky 105 Kč

135 Kč dobírka cenný balík, převodem cenný balík 100 Kč

2. Zákazník se stane vlastníkem zboží


Kupující se stává vlastníkem zboží v okamžiku zaplacení plné ceny zboží. Cena zboží se považuje za zaplacenou momentem předání příslušné částky ve výši kupní ceny prodávajícímu, případně předání příslušné částky ve výši kupní ceny České poště, případně připsáním příslušné částky ve výši kupní ceny na účet prodávajícího.

3. Částečné dodání

Při objednání více položek zboží se může stát, že nebudeme schopni dodat veškeré objednané zboží v jednom termínu. V takovém případě bude dodávka rozdělena do více částí.

4. Zrušení objednávky

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího je možné z technických důvodů, náhlé změny nákupních cen nebo jiných nepředvídatelných okolností apod. O důvodech zrušení a možných řešeních bude zákazník neprodleně vyrozuměn formou e-mailu.

 

 

ZÁKAZNÍK


    Přihlásit nebo Registrovat

NOVINKY E-MAILEM

Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích? Napište zde svoji e-mailovou adresu. Zadáním již registrované adresy se odhlásíte.

RYCHLÝ KONTAKT

Telefon - objednávky:
724 932 810 (10:00-15:00)

Telefon - dotazy:
776 348 734 (10:00-15:00)

E-mail:
info@zeleznicni-modelarstvi.cz

Více kontaktů

Vykupujeme modely za hotové

Facebook

Odkazy | Powered by: Webglobal

Novinky e-mailem

Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích?
Přihlašte svoji e-mailovou adresu.

Zavřít